Turinio Valdymo Sistema

Naujausia mūsų kompanijos Turinio Valdymo Sistema ”EIC TVS v.5.0” skirta klientams, turintiems išskirtinių poreikių. Šios sistemos pagalba mūsų klientai gali paprastai administruoti savo svetainių turinį. Esant poreikiui šiai sistemai kuriami papildomi moduliai padedantys įgyvendinti visus kliento lūkesčius.

”EIC TVS v.5.0” diegiama kartu su kliento dizainu.

 

 

E-Parduotuvės

Kodėl verta perkelti savo verslą į internetinę erdvę?

Prekyba internetu – tai viena iš daugybės elektroninės komercijos rūšių. Nuolat plėtojantis technologijoms, atsiveria vis daugiau galimybių verslą perkelti į internetinę erdvę. Šiandien, sugalvojus įsigyti naujų prekių nebereikia net iškelti kojos iš namų – viskas, ko reikia, tėra internetas.

Elektroninės parduotuvės nuo pat atsiradimo deklaravo pagrindinius elektroninės prekybos privalumus: patogumas, laiko taupymas – nebereikia gaišti laiko vaikštant po prekybos centrus ir stumdantis eilėse, išsamesnės informacijos vartotojui pateikimas, didesnis ir įdomesnis prekių asortimentas – pirkėjai gali įsigyti prekių, kurių nėra jų gyvenamojoje vietoje. Viena pirmųjų elektroninių parduotuvių, davusi pradžią elektroninės prekybos augimui, buvo šiandien visiems neblogai žinoma Amazon.com . Nuo to laiko elektroninių parduotuvių populiarumas ėmė sparčiai augti, prekiauti internetu pradėjo ne tik realiai veikiančios ir į internetinę erdvę dalį savo verslo perkeliančios įmonės, tačiau taip pat įmonės, norinčios verslą plėtoti tik internetinėje erdvėje.

Šiuo metu Lietuvoje galima būtų suskaičiuoti apie 1500 elektroninių parduotuvių ir šis skaičius nuolatos auga. Nors toks stiprus pirkimo internetu bumas, kokį sutiktume Amerikoje, Lietuvos dar nėra pasiekęs dėl gana konservatyvaus visuomenės požiūrio į naujas technologijas, vartotojai šiandien vis drąsiau perka prekes internetu – oficialiais statistiniais duomenimis net kas penktas Lietuvos gyventojas įsigyja prekes internetu.

Kodėl verta perkelti savo verslą į internetinę erdvę? Visų pirma, jei jau užsiimate prekybą, ir turite savo parduotuvę, elektroninė parduotuvė gali tapti puikia verslo plėtros priemone. Patalpindami savo prekių asortimentą internetinėje erdvėje, gaunate galimybę pritraukti papildomų klientų, o klientų, kaip žinia, niekuomet nebūna per daug. Jei tik planuojate pradėti prekybą, internetinė erdvė yra puiki vieta startui, kadangi tai nereikalauja tiek daug investicijų, kiek realios parduotuvės atidarymas ir išlaikymas. Nereikia nei nuomotis patalpų, nei samdytis papildomų žmonių (dažnu atveju užtenka vieno ar dviejų darbuotojų, prižiūrinčių prekybą internetu). Kitas elektroninės parduotuvės privalumas yra tai, jog ji, kitaip nei realiai veikiantis prekybos centras, nėra apribota savo vieta. Rinka gali apimti ne tik vieną miestą, tačiau visą šalį. Apskritai, elektroninės parduotuvės veikia nuolat augančioje rinkoje ir žinant tai, jog interneto skvarba didėja nuolatos, auga interneto vartotojų skaičius, kartu auga ir potencialių elektroninės parduotuvės klientų skaičius.

Apibendrinant, galima pasakyti, jog prekyba internetu nebūtinai turi tapti realios prekybos pakaitalu, tačiau tai yra viena iš perspektyvesnių verslo plėtros galimybių, nereikalaujanti jokių didelių investicijų.

Mūsų e-parduotuvių pavyzdžiai:
Pliušinių meškinų parduotuvė http://meskinai.eu/
Minkštų žaislų parduotuvė www.dideli-meskinai.lt/

Daugiau informacijos rasite čia.