Paslaugų aprašai

Domenas
Domenas arba kitaip vadinamas interneto vardu yra nuolatinis nekeičiamas tekstinis interneto adresas. Tai visiems prieinamas, trumpas ir lengvai įsimenamas adresas (www.manofirma.lt), kuriuo visi galėtų aplankyti jūsų interneto svetainę. Turint domeną taip pat yra galimybė kurti elektroninio pašto dėžutes su jūsų interneto adreso vardu (vartotojas@manofirma.lt). Domenas yra tik lengvesnis būdas atsiminti tikrąjį, jau skaitmeninį, kurį supranta kompiuteriai, interneto svetainės adresą internete. Juk akivaizdu, kad lengviau atsiminti „www.manofirma.lt“, nei, pvz. „213.226.139.200“.

Virtualaus serverio sukūrimas
Erdvės serveryje paskyrimas ir paruošimas.

Subdomenai
Tai galimybė turėti subdomenus. Subdomenas – interneto vardas, atskirtas tašku nuo domeno vardo (pvz.: jeigu domenas yra firma.lt, tai subdomenas – jusu.firma.lt). Ši galimybė leidžia turėti kelis adresus, mokant tik už domeną.

Domeno administravimas
Domeno registracijos, kasmetinių įmokų ir DNS serverio sutvarkymo darbai. Kiekvieną interneto vardą ar kitaip vadinamą interneto adresu, pvz. www.e-lietuva.lt, atitinka skaitmeninis vardas, pvz. 213.226.139.200, pagal kurį internete yra randama Jūsų svetainė. Tam, kad iš įprasto interneto adreso būtų atkhoduotas skaitmeninis adresas, reikalingas angliškai vadinamas DNS serveris. Tokia skaitmenine kalba susišneka kompiuteriai, vadinasi www.e-lietuva.lt ir 213.226.139.200 yra tas pats adresas. Mėginant paleisti reikiamą tinklalapį nebereikia laužyti galvos bandant atsiminti skaičių kratinį, kai dėka DNS galima parašyti visai lengvai įsimenamą pavadinimą ir tokiu būdu patekti į tą patį tinklapį.

FTP
Priėjimas prie serverio FTP protokolu. Tai leidžia greitai ir patogiai tvarkyti savo erdvę serveryje, valdyti, siųsti į serverį ir iš serverio savo bylas.

Mėnesinis duomenų srautas
Atsiunčiamų ir išsiunčiamų iš serverio duomenų srautas.

Vartotojai per interneto naršyklę
Tai galimybė prisijungti prie serverio per interneto naršyklę. Užsisakiusiam serverio paslaugas vartotojui suteikiamas specialus adresas (pvz.: firma.lt/~vartotojas), kuriuo naudojantis galima talpinti savo asmeninius puslapius bei prieiti prie serverio FTP protokolu. Tai itin patogu, nes išskirtoje zonoje vartotojas gali laikyti bei valdyti bylas, kurios yra prieinamos iš bet kurio kompiuterio, turinčio interneto ryšį.

El. pašto funkcijos

El. pašto dėžučių kiekis
Kokį kiekį pašto dėžučių galima turėti.

El. pašto peradresavimas
Galimybė automatiškai persiųsti laiškus į kitą pašto dėžutę. Tai itin patogu, kai reikia gauti laiškus į vieną pašto dėžutę, nors jie buvo siųsti į kitą. Pavyzdžiui, darbuotojas skaitantis laiškus iš info@vardas.lt, išvyksta atostogų, tuomet Jūs peradresuojate laiškus į savo pašto dėžutę kol atostogaujantis sugrįš. Darbuotojui grįžus, peradresavimą panaikinate.

El. pašto administravimas lietuvių kalba
Tai galimybė naudotis viena iš svarbiausių serverio valdymo pultelio funkcijų, leidžiančių administruoti savo el. paštą be jokių informatikos žinių. El. pašto administravimas apima pašto dėžučių kūrimą, šalinimą, redagavimą, slaptažodžių valdymą, autoatsakiklių, pašto sinonimų, grupių kūrimą.

El. paštas per interneto naršyklę lietuvių kalba
Ši funkcija leidžia naudotis el. paštu per interneto naršyklę. Tai galimybė pasiekti savo laiškus iš bet kurios pasaulio vietos; reikia tik prijungto prie interneto kompiuterio su interneto naršykle.

El. paštas per mobilųjį telefoną
Galimybė pasitikrinti elektroninį paštą naudojantis mobiliuoju telefonu, kuris turi WAP. WAP – tai specialus duomenų perdavimo protokolas bevieliams įrenginiams, tarp jų ir mobiliesiems telefonams, jungiantis dvi – mobiliojo ryšio ir interneto technologijas. Įdiegus WAP, per šią technologiją palaikančius mobiliuosius telefonus galima lengvai ir patogiai susisiekti su interneto serveriais.

El. pašto sinonimai
Tai virtuali pašto dėžutė, į kurią siunčiami laiškai patenka į tą dėžutę, kuriai jie buvo sukurti. Pavyzdžiui, Jūs norite sugaudyti laiškus, siunčiamus į tokias dėžutes kaip info, buhalterija ir pan., bet iš jų siųsti nenorite. Tuomet užtenka sukurti savo pašto dėžutei atitinkamus sinonimus ir į Jūsų pašto dėžutę suplauks tie laiškai, kurie buvo siųsti į sinonimus.

El. pašto grupės
Tai pašto adresų grupė, kuriai pasiuntus laišką, jį gauna visi grupės nariai. Ši galimybė leidžia patogiai bendrauti su visa grupe žmonių. Pavyzdžiui, Jums dažnai tenka rašyti laišką, kurį turėtų gauti visi įmonės darbuotojai. Tuomet patogu sukurti pašto grupę, pvz. vidiniai.pranesimai@vardas.lt, kuriai priskiriate visus darbuotojus (ši funkcija labai patogiai realizuota) ir turite pilnai funkcionuojančią pašto grupę.

El. laiškų autoatsakiklis
Tai galimybė automatiškai atsakyti iš anksto suformuotu laišku į nustatytus kriterijus atitinkančius laiškus. Pavyzdžiui, jei ateinančio laiško „tema“ eilutėje yra žodis „pasiūlymas“, sistemai galima nurodyti automatiškai išsiųsti laišką su tekstu „Pasiūlymas labai įdomus. Detaliai apsvarstysime ir susisieksime“.

SMTP serveris
SMTP – tai specialus protokolas, leidžiantis naudotis el. laiškų siuntimo funkcija. Jeigu SMTP yra, tuomet galėsite per šį serverį išsiųsti savo laiškus.

Serverio funkcijos

SSI
Server Side Includes – galimybė serveriui automatiškai įtraukti į dokumentą tokią informaciją kaip dabartinė data, paskutinio modifikavimo data, failo dydis ir pan.

PHP
PHP interpretatorius, leidžiantis veikti PHP kalba parašytiems puslapiams.

PERL5

Perl interpretatorius, leidžiantis veikti Perl kalba parašytiems puslapiams.

PYTHON

PYTHON interpretatorius, leidžiantis veikti PYTHON programavimo kalba parašytiems puslapiams.

TOMCAT
TOMCAT interneto puslapių palaikymo galimybė.

CGI
Leidžia veikti CGI technologijai.

Apache ASP
Active Server Pages puslapių palaikymas. Anksčiau ši galimybė buvo tik Windows terpėje dirbančiuose serveriuose.

My SQL arba PostgreSQL duomenų bazė
MySQL arba PostgreSQL duomenų bazių palaikymas. Iš šių duomenų bazių yra rodomi duomenys puslapiuose bei saugoma vartotojų įvedama informacija.

Priėjimas prie LOG-failų
Apache serverio vedami log failai. Log failai yra skirti specialistams, kurie gali stebėti, kas lankė Jūsų puslapius, kiek kartų lankė, kiek parsisiuntė informacijos ir t.t.

Katalogų apsaugojimas slaptažodžiu
Galimybė sukurti slaptažodžiu apsaugotą direktoriją bei priskirti galinčius patekti į šią direktoriją vartotojus. Pavyzdžiui, Jūs norite turėti direktoriją, kurios turinys būtų pasiekiamas iš bet kurio interneto ryšį turinčio kompiuterio, bet tik siauram vartotojų ratui – tai puiki išeitis.

Adresų srities priežiūra
Nemokama techninė ir programinė kliento užimamos serverio erdvės priežiūra. Rūpinamasi, kad serveryje būtų naujausia operacinė sistema bei programinė įranga, greiti ir patikimi diskai, informacijos kopijavimas.

Informacijos publikavimas per FrontPage programą
Tai galimybė tiesiogiai publikuoti interneto puslapių rengimo programa FrontPage sukurtus puslapius. FrontPage programa valdomi puslapiai yra automatiškai patalpinami serveryje.

Papildomos funkcijos

Atsarginės duomenų kopijos
Naujausių duomenų kopijos darymas kartą per parą ir visų duomenų kopijos darymas kartą per savaitę

Detali lankomumo statistika
Joje pateikiama: kiek lankytojų apsilankė ir koks apsilankymų vidurkis, kokiu dienos momentu Jūsų svetainė labiausiai lankoma, iš kokių svetainių lankytojai nukreipiami pas Jus, iš kokių valstybių jie ateina ir kokias interneto naršykles naudoja. Taip pat gausite informaciją apie išnaudotą duomenų srautą, užimamą vietą, turimą pašto dėžučių skaičių, peradresavimų, pašto sinonimų, pašto grupių, duomenų bazių ir vartotojų per interneto naršyklę skaičių.

Techninė pagalba telefonu ir el. paštu
Visais kilusiais neaiškumais galėsite kreiptis į mūsų specialistus.

My SQL arba PostgreSQL valdymo modulis
Duomenų bazės administravimas – tai galimybė patiems redaguoti duomenų bazes.

Skubus prisijungimo informacijos pakeitimas
Prisijungimo vardų ir slaptažodžių keitimas. Kompiuterių vartotojai susiduria su visa galybe vartotojų vardų ir slaptažodžių, todėl nenuostabu, kad dalį jų pamiršta. Tokiu atveju Jums tereiks kreiptis į mūsų specialistus ir gausite naują prisijungimo informaciją.

Serverio valdymo pultelis
Tai galimybė, suteikianti daugybę galimybių administratoriui: peržiūrėti visus savo interneto adresus (domenus), keisti įmonės duomenis, domeną išjungti, įjungti, peržiūrėti nustatymus bei juos keisti, susipažinti su domeno statistika, valdyti duomenų bazes, paštą, log bylas, serveryje laikomas bylas, kurti vartotojus ir slaptažodžiais apsaugotus katalogus bei daugybę kitų, į vartotojo patogumą orientuotų funkcijų. Didelę dalį mūsų teikiamų hostingo paslaugų funkcijų gali valdyti administratorius.

Audio ir video konferencijų palaikymas
Galimybė realiu laiku peržiūrėti audio/video informaciją per internetą iš mūsų serverio.

Mėnesinis mokestis
Mokėjimo suma už serverio paslaugas per mėnesį.

Minimalus sutarties laikotarpis
Trumpiausias laikotarpis, kuriam galima pasirašyti serverio paslaugų sutartį.